Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti Ordu’da işi sıkı tutuyor

AK Parti İl SKM (Seçim koordinasyon Merkezi) referandum sürecinde yapılacak çalışmaları gözden geçirmek üzere toplandı.
SKM Başkanı Halil Öz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya SKM Başkan Yardımcısı Bilal Azaklı, Program Sorumlusu Sedat Cesur, Mali İşler Sorumlusu Yüksel Aydın, Tanıtım ve Medya Sorumlusu Faruk Zavalsız, Hukuk İşlerinden Sorumlu A.Yekta Poyraz, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Yurt katıldı.
Toplantı öncesi bir açıklama yapan AK Parti Ordu SKM Başkanı Halil Öz, referanduma çok sıkı bir hazırlık yaptıklarını söyledi. 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylamasına 55 gün gibi çok kısa bir zaman kaldığını, bakan, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı ve tüm teşkilatlarla bu süreyi en iyi şekilde değerlendireceklerini belirten Halil Öz, “Teşkilatımızın en kılcal damarlarını harekete geçirerek 55 günlük zamanı en iyi şekilde kullanacağız. Belki klasik bir söylem gibi gelebilir ama dağı taşı didik didik edeceğiz. Her ilçeye, her mahalleye, her bir eve programlar düzenleyeceğiz. Davamızı, sevdamızı, niçin ‘evet’ diyeceğimizi, kabul edilmesi halinde 18 maddenin neler getireceğini, büyük ve güçlü Türkiye’nin yolunun nasıl açacağını Ordulu hemşehrilerimize bir bir anlatacağız” dedi.
Öz, sözlerini şöyle tamamladı: “Partimizde seçimleri sevk ve organize eden SKM’lerdir. SKM’ye yani bizlere büyük görevler düşmektedir. Daha önceki seçim tecrübelerimizi sahaya yansıtacağız, eksikliklerimizi önceden görerek sıfır hata ile planlarımızı, programlarımızı yapacağız. Çalışmak bizden, destek 11 seçim bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Ordulu hemşehrilerimizden. Muvaffakiyet ise Yüce Rabbimizdendir.”

Bir önceki yazımız olan Başkan halkın içinde başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri