Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ankaralı Turgut'tan sevenlerine kötü haber! Hastaneye kaldırıldı…

Ankaralı Turgut, hastaneye kaldırıldı. Bir süredir KOAH rahatsızlığı yaşayan ünlü türkücü, sağlık durumunu Duymayan Kalmasın’da anlattı. Canlı yayına bağlanan Ankaralı Turgut, akciğer kanseri iddialarına da yanıt verdi.

Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın’ın haberine göre; 54 yaşındaki, Ankaralı Turgut olarak tanınan Turgut Karataş KOAH rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi altına alındı.

İLK AÇIKLAMA

Ünlü şarkıcı şu açıklamayı yaptı: Daha önce de tedavi gördüm. Astım KOAH teşhisi konuldu. Nefes darlığı yaşıyorum. “Akciğer kanserinin kardeşi” diyorlar henüz tam bilgim yok. Şu an hastanede yatıyorum.

KOAH NEDİR?

Kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zayıf hava akışının görüldüğü obstrüktif bir akciğer hastalığıdır. Tipik olarak zamanla daha kötüleşir. Ana belirtileri nefes darlığı, öksürme ve balgam üretimidir. Kronik bronşit sahibi insanların çoğu aynı zamanda KOAH hastasıdır.

Tütün kullanımı hastalığın en temel nedeni olup hava kirliliği ve genetik gibi daha az etkili nedenleri de vardır.

Ankaralı Turgut Kimdir? Ankaralı Turgut Nereli? Kaç Yaşında?

Birbirinden eğlenceli yöresel halk müziği ve arabesk müziğin karmasını en iyi şekilde icra eden sanatçılardan olan Ankaralı Turgut şarkıcılığın dışında Omuz Omuza, Dumanlı Yol, Olacak O Kadar ve Reyting Hamdi televizyon programlarındada yer almıştır. Ankaralı Turgut 1963 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş aslen Karabük’lüdür.

Bir önceki yazımız olan Yıldız Tilbe-Gökhan Özoğuz ''ırkçılık'' tartışmasında Acun Ilıcalı'dan ilk yorum! başlıklı makalemizde acun ılıcalı, Acun medya ve Gökhan özoğuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri