Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bağcılarlı İzciler 57. Alay Yürüyüşüne katıldı

Çanakkale Kara Savaşları’nın 102.yılı anılırken, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İzcilik Federasyonu’nun düzenlediği 57.Alay Yürüyüşü 10 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleşti. 57. Alay’ın karargahının olduğu Conkbayırı’ndan başlayan ve 16 kilometre süren yürüyüşe Bağcılar Belediyesi İzcilik Kulübü üyeleri de katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İzcilik Federasyonu’nun Çanakkale’de düzenlediği ve 10 bini aşkın kişinin katıldığı 57. Alay Yürüyüşü’nde Bağcılar Belediyesi İzcilik Kulübü üyeleri de yer aldı.

Çanakkale Kara Savaşları’nın 102. yılında törenler düzenlenirken yine anma törenleri kapsamında da 57. Alay Yürüyüşü gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İzcilik Federasyonu tarafından Çanakkale’de düzenlenen 57. Alay Yürüyüşü’ne Bağcılar Belediyesi İzci Kulübü üyeleri de katıldı.

Yürüyüş, saat 06.00’da Conkbayırı’ndaki 57. Alay Karargahı’ndan başladı. Yaklaşık 16 kilometrelik yürüyüşte 5 bin izci ve 5 bin de üniversite öğrencisi yer aldı. Yürüyüş, düşman kuvvetlerinin çıkarma yaptığı sahilde tamamlandı. 

Bir önceki yazımız olan TEOG sınavı öncesinde okunacak tüm dualar! Sınav başarı duası... başlıklı makalemizde dua, Nihat Hatipoğlu sınav duası ve Sınav hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri