Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Çamyar’dan sosyal medyadan davete icabet

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, sosyal medya üzerinden hemşehrileri ile zaman zaman mesajlaşıyor, zaman zaman canlı yayın yapıyor, bazen de gelen mesajları değerlendiriyor. Geçen gün Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın sosyal medya hesabına Başkanım evimizi ziyaret ederseniz bizi çok mutlu edersiniz şeklinde mesaj yazan Ümit Sarıkaya, ertesi gün Başkan Çamyar’ı kapıda görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Aslen Fatsalı olan ve sağlık sorunları nedeniyle malulen emekli olarak Kocaeli’den Ünye’ye göç eden Ümit Sarıkaya, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a teşekkür etti. “Bir mesajla kapımıza kadar geldiniz” diyen Sarıkaya, Başkan Çamyar’ı yakından takip ettiğini belirtti.

Çalışma temposunun yoğunluğu nedeniyle zaman zaman sosyal medya hesabına bakabildiğini söyleyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise, “Dün gece mesajınızı gördüm ve Özel Kalem Müdürümü arayarak, ziyareti programlamasını istedim” dedi.

Ümit Sarıkaya ve ailesi ile sohbet eden Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

Bir önceki yazımız olan Ordu-Giresun Havalimanında uçuş iptalleri başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri