Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Deniz Baykal: “Önümüzdeki konu memleket, millet, devlet, Türkiye konusudur”

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Ordu’nun Fatsa ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Referandum çalışmaları kapsamında Fatsa’ya gelen Baykal, Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında vatandaşlara seslendi. Miting havasında geçen toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, CHP Fatsa İlçe Başkanı Onur Çam ve partililer katıldı. Deniz Baykal, referandumda halkoyuna sunulacak anayasa değişikliğinin tamamına karşı olduğunu belirterek, “Vatan için, millet için Türkiye için buradayım. Halkımız referandum seçimlerinde Ordu’nun ana geçim kaynağı olan fındığın rengi olan kahverengine hayır basacaktır dedi.

Baykal şöyle devam etti:

“Tek adama bu yetkiler verilir mi? Önümüzdeki konu siyasi parti konusu değil. Önümüzdeki konu memleket, millet, devlet, Türkiye konusu. Biz de bunu bu anlayışla konuşacağız. Referandum çalışmalarımızı Türkiye’nin her yerinde konuşarak ‘hayır‘ için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Baykal, İki gündür Karadeniz’deyiz. Karadeniz ayakta. Bir Trabzon gördük, uzun bir süreden beri böyle bir Trabzon görmemiştim. Dün bir Giresun gördük. Maşallah. Şimdi buralardayız. Karadeniz’de alışmadıkları bir manzarayı görmeye başladılar. Karadeniz’de toplumu böyle bilinçli ve kararlı bir görüntü içinde görmeye alışmamışlar. Onun için bunu nasıl bozarız diye bir arayış içerisine girdiklerini görüyorum. Onun için başvurdukları yol trol yolu. Saptırma, kaptırma, hakaret yolu” açıklamasını yaptı.

Baykal, daha sonra Samsun’a hareket etti.

Bir önceki yazımız olan Kumru Belediyesinde sözleşme sevinci başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri