Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kamyon Garajı tamamlandı

Şehir içindeki kamyon ve tırların şehir dışına taşınmasına yönelik proje kapsamında 5 dönümlük alanda inşa edilen ve 367 metrekaresi sosyal tesis binası, geri kalan kısımları da yeşil alan, otopark, dinlenme ve sirkülasyon alanı olarak kullanılacak olan Kamyon Garajı’nın Altınordu ilçesinde önemli bir eksikliği gidermesi bekleniyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yeni kamyon garajında 16 adet idari ofis, restoran, tuvalet, mescit ve şadırvan bulunan sosyal tesis binası, 29 adet tır ve kamyon park alanı, 6 araçlık misafir otoparkı, lastik tamir ve yağ değişim servis alanının hizmete sunulduğunu ifade etti.

Yapılan yeni kamyon garajıyla şehir içindeki kamyon ve tırların şehir dışına taşınmış olacağına dikkat çeken Başkan Enver Yılmaz, projenin şehir trafiğine ciddi rahatlama sağlayacağı gibi şoförler için de bir istirahat ve araç bakım alanı olacağının altını çizdi.

Bir önceki yazımız olan Terör saldırısında ölen öğrenci adına Ünye’ye kütüphane kuruluyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri