Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Sezercik (Sezer İnanoğlu)'dan kötü haber! Şuan ki durumu…

Yeşilçam’ın çocuk yıldızı Sezer İnanoğlu’ndan kötü haber geldi. Hastaneye kaldırılan Sezer İnanoğlu’ya ne oldu? İşte Sezer İnanoğlu’nun sağlık durumuna dair son durum…

SEZE İNANOĞLU’NUN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar haber müdürü Mert Doğan hastane önünden yaptığı canlı yayında şunları söyledi:

Sezer İnanoğlu gıda zehirlenmesi teşhisiyle yoğun bakım ünitesinde. Durumunun ciddi olduğu söyleniyor. Hastane hiçbir şekilde bilgi vermiyor. Sezer İnanoğlu yakınları tarafından hastaneye kaldırılmış. Açıkça şunu söyleyebilirim; şu an yaşam mücadelesi veriyor. Yoğum bakım ünitesinde tutuluyor. Sağlık durumu iyi değil.

Sezer İnanoğlu aslen nereli ? Sezer İnanoğlu kimdir ?

Küçük yaşlarda sinema sektöründe adını Sezercik ile duyuran ve bir çok filmde rol alan Sezer İnanoğlu daha sonra oyunculuk yaşantısını sonlandırmış ve Berker İnanoğlu’ndan kalmış olan Film şirketi’nin başına geçmiştir. Hayatı’nda bir çok sıkıntı ile birlikte suçlamalar ve cezaevine girmek gibi dertlerle boğuşan Sezer İnanoğlu 2007 senesinde Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlenmiş bu evliliğinden Arzum Ayşe isminde bir kızı dünyaya gelmiştir. Sezer İnanoğlu İstanbul doğumludur.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Erkal hakkında önemli gelişme! Makinaya bağlı olarak... başlıklı makalemizde ibrahim erkal, İbrahim Erkal aslen nereli ve İbrahim Erkal kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri