Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ünye “Vatan sana kanım feda” dedi

Saat 08.30’da başlayan kampanyada ilk kan veren Okul Müdür Yardımcısı Uğur Baki oldu. İki gündür hummalı bir çalışma yapan ekip kendi aralarında kampanyayı daha renkli hale getirmek için ilk kan veren kişiye bal vereceklerini açıkladı. İlk kan veren Uğur Baki de balın sahibi oldu.

Mehmet Necati Vidinli Teknik ve Anadolu Lisesi Kan Bağışı Kulübü Başkanı Oktay Kaynar, sözlerinde durduklarını ve ilk kan veren kişiye balı hediye ettiklerini söyledi. Okul Müdür Yardımcısı İsmail Baki ve eşi Vesile Baki de el ele tutuşarak birlikte kan verdi.

Kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi gösterildi. Okulun Kan Bağışı Kulübü’nün organize ettiği “Vatan Sana Kanım Feda” sloganıyla başlattığı kampanyaya şu ana kadar 600’ün üzerinde bir katılım olduğunu söyleyen Okul Müdürü İbrahim Elibolca, “Okulumuzda ilk defa bir kan bağış kampanyasını gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar 600’ü geçen bir katılım olduğunu görüyoruz. Bu sayının gün içerisinde daha da artabileceğini tahmin ediyorum. Tabii ki her bağış bir hayat demek bizler için. Öğrencilerimin ve diğer arkadaşlarımın katkılarıyla yürüttüğümüz kampanyamızın akşama kadar devam ettireceğiz. Emeği geçen Oktay Kaynar, Hanife Arslan ve Hacer Coşkan arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Tarıma uygun olmayan bahçesini çilek tarlasına dönüştürdü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri